Комп'ютери дітям

Координатор програми:

Валентина Сахно
Тел.: +38 066 4819 668
fb_icon_325x325

Не секрет, що сільські школи мають значно менше можливостей забезпечити якість освіти дітей. Особливо це стосується навичок користування комп’ютером та в цілому, знань в ІТ сфері.
Читати далі
Але повноцінне життя в сучасному світі неможливе без таких знань. Крім того, не володіючи навичками ефективної роботи в мережі Інтернет, сільські діти невзмозі здобувати знання та працювати. А тим часом, вартість, навіть ненового комп’ютера, занадто велика для придбання його шкільними закладами. Програму “Комп’ютери дітям” було започатковано ініціативною групою сумчан під керівництвом невтомного волонтера Валентини Сахно. Співпраця Фонду з ініціативною групою поступово переросла в повноцінну постійно діючу програму. Суть діяльності проста: ми збираємо стару комп’ютерну техніку у людей та організацій, налаштовуємо, ремонтуємо та передаємо її до навчальних закладів, які її потребують. До цієї програми долучилися, як звичайні люди, які приносили свої домашні комп’ютери, так і великі підприємства міста, які, встановлюючи нову техніку, передавали нам вживану. Величезний внесок в програму роблять наші закордонні партнери з української діаспори в Канаді.

Передано

Системних блоків
Моніторів
Клавіатур
Мишок

Як допомогти

Пожертвувати комп'ютер

Якщо ви хочете пожертвувати Ваш комп’ютер чи якість його деталі, зв’яжіться з координатором програми. Разом ми визначимо оптимальний спосіб співробітництва та передачі техніки.

Стати волонтером

У нас завжди не вистачає рук та людей. Якщо ви хочете принести користь проекту – ласкаво просимо в команду!
Заповніть Google-форму, і ми зв’яжемось з вами.

Фото програми

Powered by themekiller.com