Тонна добрих речей

Координатор програми:

Максим
Тел.: +38 0952009913

контейнерів встановлено

Ми запускаємо нову програму – “Тонна добрих речей”.

Благодійна організація “Громадський фонд “Суми” повідомляє про запровадження нової благодійної соціальної програми “Тонна добрих речей”. Суть ініціативи полягає у встановленні на території міста контейнерів для збору вживаних речей (одягу, взуття, книг, іграшок) із наступною передачею їх окремим категоріям наших співгромадян, що потребують даного виду допомоги (малозабезпечені, утриманці будинків-інтернатів чи пансіонатів, солдати АТО та ін.).
Попит на дану ініціативу у місті Суми є: на Фонд постійно приносять речі із запитанням “Чи допомагаєте Ви речами малозабезпеченим? Можливо, підкажете, хто займається?”. Такі питання задають вживу в офісі, телефонують, пишуть в приват на сторінку фонду. Відповідаючи на запити громади, було прийнято рішення розпочати новий соціальний проект.


В наш час в Україні багато бідних людей і ми чекаємо гуманітарної допомоги з інших країн, не використовуючи при цьому можливість внутрішньої взаємодопомоги. Кожну річ, яка має пристойний вигляд та якою Ви вже не користуєтеся, можна кинути в контейнер, а наша організація знайде їй належне застосування. Аналогічні проекти діють майже у всіх країнах Європи, запроваджені в кількох містах Західної України (Львів, Рівне, Вінниця). То чому б нашому рідному місту не стати піонером на теренах Східного регіону?!

Для підтримки операційної діяльності (логістика, склад, інвентар) потрібні волонтерські руки та кошти.
Долучайтеся! Корисні справи робити приємно. 
Добрі справи робити легко.

Можливі шляхи надання фінансової допомоги для програми ``Тонна добрих речей``:

Грошовий переказ на рахунок:

Громадський фонд «СУМИ»
СФ ПриватБанк
Рахунок: 26006055015077
МФО: 337546
ЄДРПОУ: 39364679

В скриньку в офісі:

м. Суми, вул. Кузнечна, 2
II поверх

платіжна картка ПриватБанку

№4149 4978 6734 7157 (Корнієнко М.В.)

Powered by themekiller.com