У вихідні місто Суми зустрічали бійців АТО, які отримали важкі поранення під час перебування на фронті. 16 червня відбулися всеукраїнських змаганнях з кросфіту “Сила нації”. 18 спортсменів-ветеранів з Сумської, Вінницької, Київської, Полтавської, Харківської, Чернігівської та інших областей продемонстрували свої спортивні досягнення суддям та гостям турніру. Переможцями визнали всіх учасників!
Ці спортсмени, безумовно, є прикладом непохитного духу, жаги до життя, перемоги та готовності прийняти будь-який виклик. Хлопці з такими пораненнями, ідуть вперед, переступають через важкість життя, бо кожен день їм доля підкидає важкі випробування, вони є прикладом для багатьох людей!
Суми аплодували ветеранам стоячи, мало хто втримався від сліз того дня!

Змагання у Сумах присвятили пам’яті 15-річного Данила Дідика. Одного з чотирьох активістів, що загинули внаслідок теракту під час Маршу Єдності в Харкові 2015 року.

Ми вдячні всім, хто допоміг турніру “Сила Нації” відбутися в м.Суми!
Дякуємо за допомогу, та партнерство, без Вас нам було б дуже важко:
Миколі КлочкоОлександру ЛисенкоСумській Федерації Функціонального Багатоборства, Легкоатлетичний манеж СумДУ та ректору СумДУ Анатолію Васильєву, B-tone, Софії ДроздАндрію Букіну.
Всій команді “Громадського фонду “СУМИ” та волонтерам програми “Допомога пораненим військовим”!

Дякуємо за фінансову підтримку! Разом ми зібрали 50 000 грн для учасників змагань та забезпечили всім необхідним як учасників так і сам турнір!
ТОВ Керамейя, ПАТ Технологія, Kusum Pharm, KK Коменерго, Укрінжпроект, ПРАТ Оболонь, Андрій Безрук, Анатолій Жук, Трофіменко М.О., Олександр Бабій, Михайло Мельник, Олександр Пономаренко Олександр Васильович.

За смачні піцци вдячні 
Simbiosi & Япи
SumyPizza Vincenzo