Коаліція Громадських організацій «Сумська платформа реформ» в рамках проекту «Реалізація Дорожньої карти реформ м. Суми» оголошує тендери на залучення зовнішніх експертів для аналізу даних, реалізації ініціатив та розробки рішень у 4 напрямках:

  • організація проведення місцевої ініціативи;
  • внесення змін до положень про петиції та бюджет участі;
  • адвокація забезпечення зупинок графіками руху маршруток;
  • наповнення даних карти ремонтів OpenBudget.

Метою зовнішнього експертного залучення є підвищення ефективності реалізації усіх пунктів Дорожньої карти впровадження місцевих реформ завдяки експертному аналізу проблем, конкретних ситуацій та потреб через проведення консультацій та роботи з мешканцями міста, впровадження окремих ініціатив, розробці проектів рішень.

Організація місцевих ініціатив включає в себе підготовку та реалізацію механізму громадської участі, що не користується популярністю містян (Положення про місцеву ініціативу діє в Сумах більше 3 років, проте у 2016-2017 році інструмент не використаний жодного разу). Ідея полягає у ініціююванні групою пересічних містян розгляду міськрадою проекту рішення з актуального питання за темами найпопулярніших петицій в місті (наймовірніше, це будуть питання, пов’язані з транспортом та міською інфраструктурою). Ціль – запровадження практики симбіозу механізмів онлайн та офлайн демократії: запуск
місцевої ініціативи як підсилення дієвості електронних петицій.

Під внесенням змін до положень про електронні петиції та партиципаторний бюджет (бюджет участі) розуміється напрацювання рекомендацій та внесення змін до діючих положень щодо спрощення механізмів та мінімізації ризиків ручного втручання у результати. Обидва напрямки громадської участі в нашому місті діють, проте в обох випадках існують суттєві проблеми, вирішити які можливо лише шляхом напрацювання певних алгоритмів, організації обговорення зі сте йкхолдерами, адвокації впровадження у діючі положення, або розробку нових нормативних документів із використанням позитивного досвіду інших міст країни.

Адвокація забезпечення зупинок громадського транпорту графіками руху маршруток передбачає як розробку відповідного проекту рішення міськвиконкому, що зобов’язує профільний структурний підрозділ дотримуватися вимог нормативної документації щодо обов’язкового розміщення інформації на зупинках, так і демонстрацію власним прикладом факту дієвості даної процедури шляхом забезпечення розробки, виготовлення та встановлення за домовленістю із балантоутримувачем на 10 кінцевих зупинках відповідних табличок, а також актуального їх наповлення інформацією після уточнення даних у профільному відділі міськради.

Для наповнення даних карти ремонтів OpenBudget необхідно провести попередню роботу стосовно отримання документації щодо планів (титульні списки) та факту (акти виконаних робіт) із ремонту доріг, прибудинкових територій, ліфтів, житлового сектору у 2017-2018 шляхом запитів на публічну інформацію до відповідних розпорядників та пошуку даних у відкритих джерелах. Для безпосередньо введення даних необхідно отримати у розробників системи OpenBudget відповідний доступ до акаунта.

Кінцевий термін подачі тендерних пропозицій:
понеділок, 28 грудня 2018 року.

Максимальна сума кожного тендеру: 21000,00 грн.

Участь у тендері можуть брати юридичні особи та фізичні особи-підприємці напрямки діяльності яких відповідають послугам, щодо яких оголошено даний тендер.

Перелік документів, які необхідно надіслати на e-mail platforma@reform.sumy.ua :
– лист-заявка у довільній формі;
– резюме або профіль юридичної особи із інформацією про досвід надання подібних послуг;
– орієнтовний план-графік та бажані етапи оплати послуг;
– реєстраційні та статутні документи (для юридичних осіб);
– виписка з єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, витяг з державного реєстру платників податків (для фізичних осіб-підприємців).

Критерії вибору переможців:
1. Відповідність поданих документів умовам та вимогам оголошеного тендеру.
2. Підтверджений досвід у обраній сфері.
3. Спроможність надати заявлений обсяг послуг протягом двох-трьох місяців.

Контакти:
platforma@reform.sumy.ua
facebook.com/reform.sumy.ua
067 345 26 04